PRESS RELEASE
No press statement
Weather on Tuesday, 26/10/2021
27°
Muadzam Shah
29°
L.T. Kuala Trengganu
28°
Kerteh
27°
Johore Bharu/Senai
25°
L.T. Alor Star
28°
TUDM Butterworth
26°
Sibu
25°
Keningau
26°
Kapit
25°
Lubuk Merbau
28°
Petaling Jaya
28°
Sitiawan
27°
L.T. Kuantan
28°
Sandakan
27°
L.T. Tawau
27°
Sri Aman
25°
Kudat
27°
L.T. Miri
28°
TUDM Gong Kedak
27°
Batu Embun
26°
Limbang
28°
L.T. Kota Bharu
27°
Mersing
26°
L.T. Ipoh
26°
Kota Kinabalu
25°
Bintulu
28°
Kuala Krai
30°
L.T. Melaka
29°
KUALA LUMPUR INTERNATIONAL AIRPORT (KLIA)
18°
Cameron Highlands
28°
Pertanian Chuping
29°
L.T.A. Pulau Langkawi
25°
Mulu
29°
L.T.A. Bayan Lepas
27°
Kuala Pilah
27°
Temerloh
25°
Kuching
27°
Labuan
29°
Batu Pahat
30°
Kuala Lumpur/Subang
28°
Kluang

Direktori Kakitangan

Sila dail 03 - 7967 dan diikuti oleh no. talian sambungan pegawai.

# Nama Alamat Emel No. Sambungan
1 Tuan Muhammad Helmi Muhammad - Ketua Pengarah helmi@met.gov.my 8001
2 Nor Hazanah Hanafi - Setiausaha Pejabat hazanah@met.gov.my 8046
3 Nordin Omblong - Pembantu Operasi nordino@met.gov.my 8049
# Nama Alamat Emel No. Sambungan
1 Lim Ze Hui - Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) zhlim@met.gov.my 8003
2 Iszaida Ain Ismail - Pembantu Setiausaha Pejabat iszaida@met.gov.my 8047
# Nama Alamat Emel No. Sambungan
1 Dr. Mohd Hisham Mohd Anip - Timbalan Ketua Pengarah (Strategik & Teknikal) hisham@met.gov.my 8002
2 Syazwana Mohd Subhi - Pembantu Setiausaha Pejabat syazwana@met.gov.my 8048
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Suzalina Kamaruddin - Pengarah suzalina@met.gov.my 8114
2 Norain Farah Aida Ismail norain@met.gov.my 8049
3 Siti Aisyah Tusimin aisyah.tusimin@met.gov.my 8232
4 Nur Shuhadah Azemi shuhadah@met.gov.my 8117
5 Md Yusof Sa’ari yusof@met.gov.my 8117
>
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Thanarubini a/p Vadiveloo - Penolong Pengarah thanarubini@met.gov.my 8392
2 Nur Adira Mahmud nuradira@met.gov.my 8294
3Renie Rwanda bt Mohammad renie@met.gov.my 8294
4 Engie Stenna Anak Sinim engiestenna@met.gov.my 8294
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Ambun Dindang - Pengarah Kanan ambun@met.gov.my 8090
2 Muhammad Nadzmi Nadzman - Setiausaha Pejabat nadzmi@met.gov.my 8091
>
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Wan Mohd Nazri Wan Daud - Pengarah wnazri@met.gov.my 8295
2 Noor Azra Ahim adzra@met.gov.my 8286
3 Mohd Azman Abd Ghafar mazman@met.gov.my 8231
4 Sharmijasdy Abdul Razak jasdy@met.gov.my 8053
5 Ong Chen Wei ongcw@met.gov.my 8272
6 Nor Saidah Nordin saidah@met.gov.my 8341
7 Muhammad Fareed Zulkifli fareed@met.gov.my 8341
8 Ahmad Nizam Om nizam@met.gov.my 8291
9 Sarimah Daud sarimahdaud@met.gov.my 8287
10 Mokhsin Alias mokhsin@met.gov.my 8105
11 Rooslan Jusoh rooslan@met.gov.my 8055
12 Nazaiha Md Nazri nazaiha@met.gov.my 8289
13 Muhamad Hisamudin Ahmad Amin hisamudin@met.gov.my 8367
14 Nor Hidayah Wahab hidayah@met.gov.my 8287
15 Mohd Izuddin Ibrahim izuddinib@met.gov.my 8106
16 Mohd Azmi Ab. Rahman mazmi@met.gov.my 8367
17 Iarul Ismail iarul@met.gov.my 8106
18 Mohd Aidil Asyraf Mohd Adon aidil@met.gov.my 8058
19 Mohd Fauzee Masnawi fauzee@met.gov.my 8058
20 Rozaimie Rosli rozaimie@met.gov.my 8160
21 Unit Kalibrasi 8370
22 Unit Penyelenggaraan 8059
23 Pemantauan AWS 03-7956 7391
24 Makmal Kalibrasi Angin (Kuantan) 09-5384621
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Dr Ahmad Fairudz Jamaluddin - Pengarah fairudz@met.gov.my 8067
2 Mohan Kumar a/l Sammathuria mohan@met.gov.my 8098
3 Mohd Firdaus Jahaya firdaus@met.gov.my 8070
4 Norazura Zakaria norazura@met.gov.my 8069
5 Amirah Muhamad Akhir amirahakhir@met.gov.my 8069
6 Nurainie Roslan nurainie@met.gov.my 8069
7 Mohd Fairul Azwan Jamil fairul@met.gov.my 8076
8 Vacant - 8268
9 Norfarazila Alias farazila@met.gov.my 8076
10 Mohd Syukri Sahabudin syukri@met.gov.my 8076
11 Subashini a/p Nagalingam subashini@met.gov.my 8219
12 Mohd Aidil Asyraf Mohd Adon aidil@met.gov.my 8268
13 Muhammad Ikmalnor Mustafa Kamal ikmalnor@met.gov.my 8072
# Nama Alamat Emel No. Sambungan
1 Vacant - 8102
2 Nur Saifulah Ahmad saifulah@met.gov.my 8102
3 Nurul Elma Mohd Rosaidi elma@met.gov.my 8102
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Hamray Muhammad Yazit - Pengarah hamray@met.gov.my 100
2 Vacant - Pembantu Setiausaha Pejabat - 03-7954 0918 / 2146
3 Zaridah Mohamed Jalal zaridah@met.gov.my -
4 Nursalleh K Chang @ Nursalleh Kasim nursalleh@met.gov.my 117
5 Muhammad Firdaus Ammar Abdullah kumar@met.gov.my 140
6 Norhadizah Mohd Khalid dizah@met.gov.my 112
7 Naddia Kamis nadia@met.gov.my 150
8 Wan Maisarah Wan Ibadullah wmaisarah@met.gov.my 118
9 Fadila Jasmin Fakaruddin fadila@met.gov.my 151
10 Muhammad Ridzuan Adam ridzuanadam@met.gov.my 152
11 Zureen Norhaizatul Che Hassan zureen@met.gov.my 148
12 Muhamad Sofian Muhamad Yusof sofian@met.gov.my 138
13 Diong Jeong Yik diong@met.gov.my 119
14 Nursyafeenatul Alfda Rosli syafeenatul@met.gov.my 146
15 Wan Fariza Mustafah wfariza@met.gov.my 107
16 Yip Weng Sang yipws@met.gov.my 120
17 Dr. Nur Zu Ira Bohari nzuira@met.gov.my 149
18 Nurul Athirah Ahmad Ezani athirah@met.gov.my 149
19 Muhammad Mikhael Cadorna mikhael.cadorna@met.gov.my 120
20 Nur Fariha Jailani fariha@met.gov.my 114
20 Nur Emildyana Venture emildyana@met.gov.my 116
21 Saniza Mansor saniza@met.gov.my 115
22 Nur Emildyana Venture emildyana@met.gov.my 116
23 Salasia Rosman salasia@met.gov.my 03-79542146 / 130
24 D Ganditasan a/l Duraisamy gandin@met.gov.my 113
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Khazainani Salleh - Pengarah khznani@met.gov.my 8004
2 Amirul Nizam Marodzi amirul@met.gov.my 8166
3 Nor Sherizan Darus sherizan@met.gov.my 8163
4 Mimi Adilla Sarmani mimi_adilla@met.gov.my 8175
5 Norjana Jamal norjana@met.gov.my 8181
6 Nurizana Amir Aziz nurizana@met.gov.my 8227
7 Mohd Azizi Mat Taib azizi@met.gov.my 8170
8 Heernani Abu Bakar heernani@met.gov.my 8227
9 Farah Safura Othman farah@met.gov.my 8177
10 Noor Azura Ismail azuraismail@met.gov.my 8207
11 Nur Intan Irzwanee Nurashid nurintan@met.gov.my 8203
11 Suhaili Mohd Zahari suhaili@met.gov.my 8203
12 Siti Noor Faizan Muhamad Fadzil faizan@met.gov.my 8207
12 Noor Syafini Ramli noorsyafini@met.gov.my 8265
13 Jardin Noor Hashim jardin@met.gov.my 8180
14 Lizafadzleena Zaimah Ahmad Zabidi liza@met.gov.my 8189
15 Syahida Ab Rahim Halimi syahida@met.gov.my 8169
16 Maziatun Samsudin maziatun@met.gov.my 8179
17 Hazlina Abd Aziz hazlina@met.gov.my 8172
18 Mohd Salihuddin Surya Budiman mdsalihuddin@met.gov.my 8171
19 Mohd Nor Iman Ridzuan noriman@met.gov.my 8180
20 Norbaeyah Aris norbaeyah@met.gov.my 8169
21 Malai Intan Faizurah Malai Hussin malai@met.gov.my 8172
22 Nasyatul Nadia Safi’ai @ Safi’in nasyatul@met.gov.my 8078
23 Salbiah Hanim Jamin salbiah@met.gov.my 8184
24 Izwan Mohamed Dan izwanmd@met.gov.my 8386
25 Wan Noriaza Shaari wnoriaza@met.gov.my 8148
26 Noor Yuslizawati Yusof yuslizawati@met.gov.my 8196
27 Amir Aizat Borhan amiraizat@met.gov.my 8171
28 Rozalina Abdul Halim rozalina@met.gov.my 8386
29 Miyus Peter @ Miyus Peter Ledin miyus@met.gov.my 8180
30 Yusmanorafardila Ismail yusma@met.gov.my 8148
31 Siti Hajjar Rahman hajjar@met.gov.my 8078
32 Mohd Zakaria Mat Jusoh zakaria@met.gov.my 8176
33 Munirah Aatirah Ali aamunirah@met.gov.my 8182
34 Nor Fazilah Musa norfazilah@met.gov.my 8182
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Izwan Mohamad Dan izwanmd@met.gov.my 8159 / 8158
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Lucia Enggong - Pengarah lucia@met.gov.my 8274
2 Nurul Izzaty Said - Pembantu Setiausaha Pejabat izzaty@met.gov.my 8284
3 Jah Salmihani Mansor jah@met.gov.my 8240
4 Zaridah Mohamed Jalal zaridah@met.gov.my 8275
5 Shahrul Aini Mohd Shariff shahrulaini@met.gov.my 8280
6 Murni Ramli murni@met.gov.my 8248
7 Ida Sharmiza Abd. Halim idasharmiza@met.gov.my 8278
8 Siva Shangari Govindan shangari@met.gov.my 8241
9 Wan Mazni W. Ab. Aziz mazni@met.gov.my 8250
10 Vacant - 8245
11 Raja Azam Raja Mamat rajaazam@met.gov.my 8251
12 Syahrul Azri Semail @ Fakri syahrul@met.gov.my 8244
13 Norhizar Abdul Rashid norhizar@met.gov.my 8242
14 Noor Hayatie Mat Noor noorhayatie@met.gov.my 8246
15 Shamsuri Kamaruddin shamsuri@met.gov.my 8247
16 Norzalina Abdullah norzalina@met.gov.my 8276
17 Che Wan Ruslina Che Wan Jusoh ruslina@met.gov.my 8283
18 Nor Aliya Md Harun noraliya@met.gov.my 8273
19 Sadar Tahrin sadar@met.gov.my 8284
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Saniza Mohamad Noor saniza_mdnoor@met.gov.my 8239
2 Haliza Osman haliza@met.gov.my 8218
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Yuzaimi Mahat - Pengarah yuzaimi@met.gov.my 8127
2 Habibi Nabilah Amran - Setiausaha Pejabat habibi@met.gov.my 8151
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Mahluddin Shaari udin@met.gov.my 8129
2 Rosmadinor Mohamad rosmadinor@met.gov.my 8128
3 Nor Zalina Jamian nzalina@met.gov.my 8138
4 Mohd Hafiz Ismail hafiz@met.gov.my 8338
5 Norlaila Ismail norlaila@met.gov.my 8141
6 Nuraihan Harun nuraihan@met.gov.my 8338
7 Mohd Izzudin Mansor izuddin@met.gov.my 8360
8 Nur Aleesha Abdullah aleesha@met.gov.my 8352
9 Mohamad Arif Adenan marif@met.gov.my 8338
10 Muhammad Hariz Mohd Faeiz harizn@met.gov.my 8146
11 Sharizan Mohd Shaari shahrizan@met.gov.my 8146
12 Khairul Ariff B Rapik ariff@met.gov.my 8359
13 Abdul Latif Abd Rahman latif@met.gov.my 8140
14 Mohammad Hafiz Bin Idris mdhafiz@met.gov.my 8140
15 Mohd Azlan Mo’min mohdazlan@met.gov.my 8140
16 Saiful Nizam Saipol Bahari saifulnizam@met.gov.my 8140
17 Zakaria Sangkiling zakarias@met.gov.my 8140
18 Hanim Hashim hanimhashim@met.gov.my 8140
19 Mohammad Faiz Othman faiz@met.gov.my 8140
20 Izwan Saufi Omar izwan@met.gov.my 8149
21 Ashroli Sham Ismail ashrol@met.gov.my 8338
22 Fadly Abd Rahman fadly@met.gov.my 8362
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Suffian Mohd Yusoff suffian@met.gov.my 8132
2 Norsyimah Idris norsyimah@met.gov.my 8354
3 Azrul Azam Ab. Aziz azrul@met.gov.my 8353
4 Mastura Binti Mat Zin mastura@met.gov.my 8134
5 Lillian Nasharitah Boney Abdullah lillian@met.gov.my 8136
6 Muhammad Azri Salleh azri@met.gov.my 8356
7 Nuraishah Shariff nuraishah@met.gov.my 8144
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Azlinah Mohamed Eusoff azlinah@met.gov.my 8142
2 Nor Zuhaili Zaidan zuhaili@met.gov.my 8137
3 R. Chandra Vani a/p P.Rajoo chandra@met.gov.my 8131
4 Norazian Mohd Rashid norazian@met.gov.my 8351
5 Mohd Shaheedan Mohamad Rahzahan shaheedan@met.gov.my 8351
6 Safawati Sahaida Saidin safawati@met.gov.my 8356
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Nor Khafiza Manan - Pengarah fiza@met.gov.my 8221
2 Norazura Burham azura@met.gov.my 8212
3 Rosita Galang rosita@met.gov.my 8100
4 Mazly Mohamed mazly@met.gov.my 8211
5 Junainah Ali junainah@met.gov.my 8210
6 Nur Syarafina Shafi'e syarafina@met.gov.my 8223
7 Siti Rohana Mohd Saad sitirohana@met.gov.my 8224
8 Dayang Norazila Awang Bima dygnorazila@met.gov.my 8216
9 Lim Chin Tiong limct@met.gov.my 8215
10 Vacant 8222
11 Nor Nadia Khairi nornadia@met.gov.my 8208
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Dr. Fariza Yunus - Pengarah fariza@met.gov.my 8118
2 Zaidi Zainal Abidin zaidi@met.gov.my 8120
3 Azlai Taat azlai@met.gov.my 8062
4 Zahratul Ain Din zahra@met.gov.my 8115
5 Siti Norbaizura Mat Said snbaizura@met.gov.my 8112
6 Azah Shameem Kader Bashah azah@met.gov.my 8113
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Mahathir Abas mahathir@met.gov.my 79588221
2 Nazian Zainal Abidin nazian@met.gov.my 79588221
3 Atifah Mohd Alwi atifahalwi@met.gov.my 79588221
4 Chung Sii Jee chungsj@met.gov.my 79588221
5 Sharifah Faridah Syed Mahbar faridah_mahbar@met.gov.my 79588221
6 Mohd Kamil Mohd Ludi ahmadkamil@met.gov.my 79588221
7 Dyana Hani Kamaruddin dyanahani@met.gov.my 8116/8110
8 Nur Faizah Mohamad nfaizah@met.gov.my 8116/8110
9 Norfarezah Hanem Edros hanim@met.gov.my 8116/8110
10 Nor Zuhaili Zaidan zuhaili@met.gov.my 8116/8110
11 Abdul Aizat Nazmi A Azmi abdaizat@met.gov.my 8116/8110
12 Wan Muhammad Hafiz WaHusinn wanhafiz@met.gov.my 8116/8110
13 Nur Adlina Sofia Shamsudin adlina@met.gov.my 8116/8110
14 Atiqah Mardziah Muhktar atiqah@met.gov.my 8116/8110
15 Ruzamin Pilus ruzamin@met.gov.my 8116/8110
16 Nur Farha Abdul Halim farha@met.gov.my 8064
17 Mohd Napizie Mat Napiah napizie@met.gov.my 8064
18 Azirah Samsudin azirah@met.gov.my 8064
19 Syazwani Yahya syazwani@met.gov.my 8064
20 Rashdam Amirul Ashraf Roslan rashdam@met.gov.my 8064
21 Nur Shazlinda Muhammad Hanif shazlinda@met.gov.my 8064
22 Khairatunnisa Shamsuddin khaira@met.gov.my 8064
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Saifulrehan Mat Aji saifulrehan@met.gov.my 8065
2 Norlisam Lias norlisam@met.gov.my 8065
3 Rozilawati Abu Bakar rozilawati@met.gov.my 8065
4 Mazni Azis mazni_azis@met.gov.my 8065
5 Zamuna Zainal zamuna@met.gov.my 8065
6 Nik Noorhayati Abdul Majid noorhayati@met.gov.my 8125/8066
7 Nurhisham Muhamad nurhisham@met.gov.my 8125/8066
8 Nur Hafizah Mohamad Fuad hafiza@met.gov.my 8125/8066
9 Lilydiana Arbaain lilydiana@met.gov.my 8125/8110
10 Mohd Redzuan Ab. Rahman redzuanar@met.gov.my 8125/8066
11 Siti Norzimah Daud norzimah@met.gov.my 8125/8066
12 Ismail Alias ismailalias@met.gov.my 8125/8066
13 Nadira Janius nadira@met.gov.my 8125/8066
14 Mohd Nashriq Abd Rahman nashriq@met.gov.my 8125/8066
15 Nurul Izati Ramli izati@met.gov.my 8066
16 Anas Afiq Abd Razak anas@met.gov.my 8066
17 Mohd Faiz Ridhwan Amirrudin mfaiz@met.gov.my 8064
18 Noor Fateen Raihan'adila Abd Shukur fateen@met.gov.my 8066
19 Muhammad Syahid Omar syahid@met.gov.my 79580598
20 Shaiful Nizam Mat shaiful@met.gov.my 79580598
21 Martin Pentaraka martin@met.gov.my 79580598
22 Khairul Anwar Ibrahim anwar@met.gov.my 79580598
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Azahani Abd Aziz - Pengarah azahani@met.gov.my 8225
2 Nik Mohd Riduan Nik Osman nikriduan@met.gov.my 8230
3 Vacant - 8103
4 Afiq Zhofri Abdul Razak afiq@met.gov.my 8103
5 Munirah Ariffin munirah@met.gov.my 8108
6 Mat Kamaruzaman Mat Adam matkama@met.gov.my 8346
7 Mohd Khairi Deraman khairi@met.gov.my 8267
8 Surina Othman surina@met.gov.my 8107
9 Siti Hawa Shuhaimi sitihawa@met.gov.my 8228
10 Ahmad Rifaie Ahmad Ridzuan rifaie@met.gov.my 8237
11 Sharizan Mohd Shaari sharizan@met.gov.my 8229
12 Azra Mohamed azra@met.gov.my 8234
13 Jardin Noor Hashim jardin@met.gov.my 8229
14 Rosli Halim roslihalim@met.gov.my 8108
15 Mohd Fitri Mohd Rozlan fitri@met.gov.my 8229
16 Mohd Azlan Shah Mustafa Kamal azlanshah@met.gov.my 8229
17 Nor Hidayah Wahab hidayah@met.gov.my 8234
18 Mohamad Idrus Hj. Ismail idrus@met.gov.my 8229
19 Mohd Asyraf Aribbin asyraf@met.gov.my 8235
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Maqrun Fadzli Mohd Fahmi - Pengarah maqrun@met.gov.my 8154
2 Asmadi Abdul Wahab asmadi@met.gov.my 8088
3 Marcella James J. marcella@met.gov.my 8087
4 Afizal Haqeem Shapee afizal@met.gov.my 8081
5 Shamshumar Shuhani shamshumar@met.gov.my 8093
6 Siti Nurhaida Basri haida@met.gov.my 8155
7 Mohd Hafizi Mat Yasin hafizi@met.gov.my 8095
8 Farid Sahari @ Shaari faridshaari@met.gov.my 8156
9 Mohd Alias Hussin alias@met.gov.my 8077
10 Mohamed Rahim Zainuddin mrahim@met.gov.my 8092
11 Nur Shuhadah Azemi shuhadah@met.gov.my 8092
12 Shaiful Nizam Ma shaiful@met.gov.my 8077
13 Nur Syafiqah Samsudin syafiqah@met.gov.my 8092
14 Mohd Khalid Haron mkhalid@met.gov.my 8092
15 Mohamad Zainuddin Mohamad Daud mzainuddin@met.gov.my 8077
16 Bangunan Lama (Ingest Room) 8285
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Vacant - Pengarah - 8005
2 Azmah Hanum Mohamed Ariff - Pembantu Setiausaha Pejabat hanum@met.gov.my 8008
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Imran Yussof - Penolong Pengarah Kanan imran@met.gov.my 8321
2 Mohd Al Shayutti Khan Zainudin suriani@met.gov.my 8322
3 Suriani Ab Kadir suriani@met.gov.my 8326
4 Vacant - 8325
5 Nuri Azidi Ngah azidi@met.gov.my 8324
6 Marlia Lailatoh Murad nadzria@met.gov.my 8381
7 Siti Nadzria Asari nadzria@met.gov.my 8327
8 Intan Suhaina Jamaludin suhaina@met.gov.my 8328
9 Mohd Al’Hafisshahrin Kamarul Zaman hafiss@met.gov.my 8336
10 Nadia Adiela Mohd Yuzaidi nadia@met.gov.my 8330
11 Siti Mazlina Jamarrudin mazlina@met.gov.my 8329
12 Norshahida Baharudin shahida@met.gov.my 8333
13 Farina Bujang farina@met.gov.my 8330
14 Norliana Idris norliana@met.gov.my 8332
15 Farhana Aziz farhana@met.gov.my 8331
16 Haizad Halili haizad@met.gov.my 8323
17 Mohd Roslezan Said roslezan@met.gov.my 8332
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Jasvinderjeet Kaur a/p Kalwant Singh - Penolong Pengarah Kanan jasvin@met.gov.my 8292
2 Mohd Khairul Othman khairulothman@met.gov.my 8293
3 Paridah Yahaya paridah@met.gov.my 8296
4 Siti Nurul Bahijah Abdullah sitinurul@met.gov.my 8297
5 Mohd Badleshah Mohd Zaki badleshah@met.gov.my 8301
6 Mohd Amirul Ramlan amirulr@met.gov.my 8302
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Muhammad bin Zakaria - Penolong Pengarah muhammad@met.gov.my 8006
2 Vacant - 8032
3 Norhakimah Musa norhakimah@met.gov.my 8011
4 Noor Atikah Ali atikah@met.gov.my 8015
5 Rafidah Misnan rafidah@met.gov.my 8021
6 Azma Salleh azma@met.gov.my 8017
7 Syairah Sulkapli syairah@met.gov.my 8395
8 Amutha a/p Krishnan amuthakrishnan@met.gov.my 8028
9 Rusimawati Ahamad rusimawati@met.gov.my 8021
10 Bismi Syahidatul Akmal Mohamad Asri syahidatul@met.gov.my 8028
11 Siti Nur Hazirah Abdul Manan hazirah@met.gov.my 8015
12 Ganditasan Doraisamy gandi@met.gov.my 8015
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Dinish Murugiah a/l Kalidas - Penolong Pengarah dinish@met.gov.my 8025
2 Syamirul Iqram Abdullah Aloysius syamirul@met.gov.my 8052
3 Siti Hawa Ismail cthawa@met.gov.my 8024
4 Nur Farahanim Abdullah nurfarahanim@met.gov.my 8007
5 Mohamad Fadli Alwi mohdfadli@met.gov.my 8350
6 Jitah Limundok jitah@met.gov.my 8024
7 Siti Maisara Abu Bakar maisara@met.gov.my 8101
8 Hilda Bakat hildabakat@met.gov.my 8024
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Mohd Effendi Bin Abdul Rahman - Penolong Pengarah effendi@met.gov.my 8009
2 Vacant - 8020
3 Noorfarahin Razali noorfarahin@met.gov.my 8022
4 Shamsiah Ujang shamsiah@met.gov.my 8012
5 Norsafriza Ismail norsafriza@met.gov.my 8023
6 Noraffidah Ismail noraffidah@met.gov.my 8035
7 Simhachala Ahgalya Devi devi@met.gov.my 8013
8 Azam Efendi Abd Aziz azamefendi@met.gov.my 8013
9 Anizam Ali Hassan anizam@met.gov.my 8023
10 Bilik VIP 8364
11 Auditorium 8254
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Salasiah Hussain salasiah@met.gov.my 8034
2 Siti Hawa Mohd Fazir shawa@met.gov.my 8393
3 Gurpreet Singh Sarjeet Singh gurpreet@met.gov.my 8391
4 Alvin Xavier alvin@met.gov.my 8340
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Kathrin Androce kathrin@met.gov.my 8000
2 Nur Syamsiyah Edi Siswaya syamsiyah@met.gov.my 8000
3 Mohd Noor Azizi Mohd Noordin mnamn@met.gov.my 8000
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Mohd Shahrul Azuan Mohd Said shahrul@met.gov.my 8042
2 Junedy Sulaiman junedy@met.gov.my 8043/*9186
3 Nashrul Azuan Saad nashrul@met.gov.my 8042
4 Mohammad Aiman Syafiq Che Amrah aiman@met.gov.my 8042
5 Shaari Baharom shaari@met.gov.my -
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Muhammad Zamalifah Jamil zamalifah@met.gov.my 8040
2 Nor Adliza Ahizan @ Azizan adliza@met.gov.my 8039
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Akram Mohd Nor akram@met.gov.my 8030
2 Azahari Amin azahariamin@met.gov.my 8030
# Nama Alamat Emel No. Sambungan Talian
1 Nurshakila Mohd Hussaney - Kerani Unit Pemandu nurshakila@met.gov.my 8394
2 Nazri Shafiee nazri@met.gov.my 019 6425468
3 Rusdi @ Rodziah Esa rusdi@met.gov.my *9154
4 Mat Lazim Mat Yussof matlazim@met.gov.my *9181
5 Norsham Mat Som norsham@met.gov.my *9180
6 Fairus Ali fairus@met.gov.my *9183
7 Mohd Khairuddin Ahmad khairuddin@met.gov.my *9182
8 Mohd Zamri Jaafar zamri@met.gov.my *9187
9 Noorazan Azmi noorazan@met.gov.my *9184
10 Zulkifli Hamdi zulkifli@met.gov.my *9153
11 Halimi Hamat Sawawi halimi@met.gov.my *9156
10 Mohd Ramli Mat Nawi ramli@met.gov.my *9155